2.8 C
Sompolno
środa, 29 marca, 2023
Strona głównaAktualności112Nowy komendant w Sompolnie

Nowy komendant w Sompolnie

Komendant Miejski Policji w Koninie mł. insp. Sławomir Jądrzak 3 listopada 2014 roku wręczył rozkaz personalny nadkom. Franciszkowi Kalusowi mianujący go na stanowisko Komendanta Komisariatu w Sompolnie.
Nadkom. Franciszek Kalus pełnił obowiązki Komendanta Komisariatu w Sompolnie od 1 sierpnia 2014 r. Wygrał rozpisany na to stanowisko konkurs i dlatego mógł być już oficjalnie mianowany. Uroczystość odbyła się w Komisariacie Policji w Sompolnie, a oprócz policjantów uczestniczyli w niej także włodarze gmin, na terenie których pracują policjanci z sompoleńskiego komisariatu – Burmistrz Sompolna Andrzej Kossowski oraz Wójt Wierzbinka Paweł Szczepankiewicz.
Komendant Jądrzak zapowiedział, że młody wiek nowego komendanta wskazuje, że pewnie następna zmiana na tym stanowisku nastąpi za dłuższy czas, a nie jak do tej pory, kiedy to komendanci w komisariacie w Sompolnie zmieniali się dość szybko. Pochwalił jednocześnie dotychczasową pracę sompoleńskich stróżów prawa, ale zapowiedział, że oczekuje dalszej solidnej służby z ich strony.

Komenda Miejska Policji w Koninie

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane