2.8 C
Sompolno
wtorek, 30 maja, 2023
Strona głównaAktualnościRusza inwestycja przy ul. Św. Barbary

Rusza inwestycja przy ul. Św. Barbary

Budowa kolektora tłocznego od oczyszczalni przy ul. Św. Barbary w Sompolnie do ul. Gimnazjalnej wraz z budową przepompowni ścieków.
To pełna nazwa przedsięwzięcia, jakie zgodnie z ogłoszonym 25 lipca przetargiem, najwyżej oceniany oferent, zobowiązuje się wykonać do 31 października tego roku.
W dniu dzisiejszym na stronach Biuletynu Informacji Publicznej ukazała się informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie rurociągu tłocznego wraz z niezbędnymi fragmentami kanalizacji grawitacyjnej oraz przepompownią ścieków. Rurociąg tłoczny połączy przepompownię na terenie likwidowanej oczyszczalni ścieków przy ul. Św. Barbary z istniejącą siecią kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej w ul. Gimnazjalnej.
Inwestycja obejmuje także wykonanie remontu dachu i elewacji budynku socjalnego, znajdującego się na terenie likwidowanej oczyszczalni.

Wykonawcą tej inwestycji będzie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Sompolnie, a wartość zamówienia to 297 210,00 zł.

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane