2.8 C
Sompolno
sobota, 25 marca, 2023
Strona głównaAktualności112Mianowania i pożegnania w komendzie

Mianowania i pożegnania w komendzie

Komendant Miejski Policji w Koninie podczas uroczystej zbiórki wręczył dzisiaj tj. 31.032016r. rozkazy personalne awansujące policjantów na wyższe stanowiska służbowe oraz pożegnał odchodzących na emeryturę.

Punktualnie o 10:00 w auli Komendy Miejskiej Policji w Koninie od złożenia meldunku komendantowi i uroczystego wprowadzenia pocztu sztandarowego rozpoczęła się uroczysta zbiórka, podczas której szef konińskich policjantów wręczył rozkazy personalne i listy gratulacyjne policjantom mianowanym na wyższe stanowiska służbowe i na pierwszy stopień oficerski Policji.

W związku ze zmianami kadrowymi na stanowiskach nowym Naczelnikiem Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą będzie nadkom. Franciszek Kalus dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Sompolnie. Ponadto w lutym szeregi Policji pożegnał Kierownik Ogniwa Prewencji z Komisariatu Policji w Sompolnie – asp. sztab. Jan Marciniak.

Komendant Jądrzak pogratulował awansowanym i wyraził nadzieję na ich dalszą owocną służbę i nadzór na podległymi policjantami, natomiast emerytom podziękował za długie lata owocnej służby – dzisiejszy rekordzista spędził w szeregach naszej formacji blisko 38 lat.

Źródło : KM Policji Konin

POWIĄZANE

Popularne wpisy

Ostatnio komentowane